Szkolenia

Metody przedłużania rzęs

Chcesz rozpocząć przygodę z przedłużaniem rzęs?
Masz pasję do kosmetyki?
Chcesz poprawić swoje umiejętności?

Przeczytaj jakie szkolenie jest dla Ciebie najlepsze!

Chcąc tworzyć zaawansowane stylizacje – tzw. objętościowe (np.: metodą 4D:8D czy Kim Camelia), konieczne jest, abyś posiadła podstawowe umiejętności i techniki stylizacji rzęs. Na początek, polecamy więc szkolenie z metody 1:1 oraz 2D:3D.

Po zdobyciu kilkumiesięcznej praktyki, z przyjemnością zaprosimy Cię na szkolenia ze stylizacji rzęs z wykorzystaniem metod objętościowych – jest to kolejny, bardziej zaawansowany krok w karierze stylistki. 

Szkolenia Secret Lashes to gwarancja jakości i przede wszystkim dokładności. Ucząc się przedłużania rzęs z nami masz pewność, że szybko opanujesz nowe umiejętności, a Twoje klientki będą zadowolone z wykonanych zabiegów.

Wszystkim, którzy zdecydują się na szkolenie z doczepiania i zagęszczania rzęs metodą Secret Lashes, oferujemy różne sposoby aplikacji rzęs:

– Metoda 1:1
Doklejenie „włosek po włosku” jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Metoda dla początkujących.

– Metoda 2D:3D
Doklejenie dwóch rzęs z norki, do jednej naturalnej rzęsy. Metoda dla średniozaawansowanych. Wstęp do metod objętościowych.

– Blink & Express
Doklejenie pojedynczych rzęs poliestrowo-jedwabnych. Pozwala bardzo szybko uzyskać efekt Hollywood, idealny na wyjścia okolicznościowe i wyjątkowe wydarzenia. Przy tej metodzie warto także skorzystać z rzęsek kępek, które przyspieszą zabieg. Metoda idealna dla stylistek i wizażystek z praktyką.

– Volume Russian Style
To metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi, która polega na doklejeniu wachlarzyka cienkich rzęs. Rewolucyjna metoda objętościowa dla osób z doświadczeniem w stylizacji rzęs, które mogą zaprezentować wykonane przez siebie stylizacje.

– Rekonstrukcja i odbudowa brwi
Szkolenie z jednej lub dwóch metod w pakiecie: metoda włoskowa oraz metoda farbki strukturalnej 3D.

– Rzęsy dolne
W kosmetyce oka skupiamy się na górnych rzęsach, często zapominając o tym, że przy mocnym zagęszczeniu również dolna powieka wymaga uwagi. Podkreślając ją dodajemy oku wyrazistości i głębi. Tym samym unikamy kruszenia się tuszu, czarnych plam pod oczami i spływania mascary. Przedłużanie dolnych rzęs to idealny sposób by przy ważniejszych okazjach podkreślić swoje spojrzenie.

– Szkolenie Kim Camellia
Przedłużanie rzęs innowacyjną metodą objętościową. To metoda polegająca na wklejaniu rzęs posiadających 3 różne długości na jednym pasku. Metoda dla osób zaawansowanaych.

Co dają szkolenia Secret Lashes?

Szkolenie przedłużania rzęs Secret Lashes to gwarancja jakości, najwyższy standard kursów. Każdy kurs prowadzony jest przez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń, które pozwolą zdobyć specjalistyczną wiedzę i nabyć umiejętności z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs najnowszymi technikami wypracowanymi przez profesjonalistów.

Dodatkowo każdy uczestnik naszego szkolenia otrzyma rabat 10% na zakup produktów do przedłużania i zagęszczania rzęs, do wykorzystania podczas pierwszych zakupów.

Gdzie zapisać się na kurs przedłużania rzęs?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

ul. Magiczna 20 lok. 2
03-289 Warszawa, Białołęka
+48 22 119 99 25 | +48 509 995 131
info@diamondplace.pl